Vernostný program

Podmienky férového vernostného programu

5%
Zákazník ktorý si aspoň 5 krát prenajme alebo zakúpi tovar z našej stránky v ľubovolnej sume. Alebo jedným či súčtom nákupov dosiahol obrat vo výške 150€. Získava 5% zľavu na prenájom, alebo nákup akéhokoľvek tovaru bez rozdielu či ide o dodávateľom zlacnený tovar. 1+1 zdarma alebo akýkoľvek iný tovar uvedený na našej stránke.

7%
Zákazník ktorý si aspoň 7 krát prenajme alebo zakúpi tovar z našej stránky v ľubovolnej sume. Alebo jedným či súčtom nákupov, dosiahol obrat vo výške 300€. Získava 7% zľavu na prenájom, alebo nákup akéhokoľvek tovaru bez rozdielu či ide o dodávateľom zlacnený tovar. 1+1 zdarma alebo akýkoľvek iný tovar uvedený na našej stránke.

10%
Zákazník ktorý si aspoň 10 krát prenajme alebo zakúpi tovar z našej stránky v ľubovolnej sume. Alebo jedným či súčtom nákupov, dosiahol obrat vo výške 600€. Získava 10% zľavu na prenájom, alebo nákup akéhokoľvek tovaru bez rozdielu či ide o dodávateľom zlacnený tovar. 1+1 zdarma alebo akýkoľvek iný tovar uvedený na našej stránke.

14%
Zákazník ktorý si aspoň 14 krát prenajme alebo zakúpi tovar z našej stránky v ľubovolnej sume. Alebo jedným či súčtom nákupov, dosiahol obrat vo výške 1500€. Získava 14% zľavu na prenájom, alebo nákup akéhokoľvek tovaru bez rozdielu či ide o dodávateľom zlacnený tovar. 1+1 zdarma alebo akýkoľvek iný tovar uvedený na našej stránke.

18%
Zákazník ktorý si aspoň 18 krát prenajme alebo zakúpi tovar z našej stránky v ľubovolnej sume. Alebo jedným či súčtom nákupov, dosiahol obrat vo výške 3500€. Získava 18% zľavu na prenájom, alebo nákup akéhokoľvek tovaru bez rozdielu či ide o dodávateľom zlacnený tovar. 1+1 zdarma alebo akýkoľvek iný tovar uvedený na našej stránke.

Od roku 2015, sme ako prvá a jediná firma na Slovensku zaoberajúca sa prenájmom a od roku 2018 aj predajom kompletnej rybárskej techniky.